web

Пријава за учество на фестивалот

pf prijava2022

Почитувани, во подолу наведениот линк можете да ја превземете пријавата за учество.

ПРИЈАВА ЗА УЧЕСТВО НА ФЕСТИВАЛПИВО ФЕСТ2022

повеќе информации на:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Instagram logo.svg

skica

preporaki